Başkent Rulo Çim Hakkında/About Başkent Rulo Cim

Rulo çim’de 17 Yıllık Tecrübe

Başkent rulo çim olarak hazır çim üretimini Ankara’da 15 yıldır yapmaktayız. Ağırlıklı olarak Ankara , Kayseri ve civarı iller , doğu anadolu bölgesi , güneydoğu anadolu bölgesi hazır çim gönderdiğimiz bölgeler olup, bu bölgelerin iklim ve şartlarına uygun çeşitler yetiştiriyoruz. Uygun hazır çim fiyatı ve düşük nakliye fiyatları ile bu bölgelere hazır rulo çim sağlamaktayız. 4’lü ve 6’lı özel çim karışımları ile hem soğuğa ve basılmaya dayanıklı çeşitler hem de ince dokulu özel rulo çim çeşitleri satmaktayız.

Adres ve telefon bilgileri için iletişim sayfamıza bakabilirsiniz.

Baskent Rulo Cim is a sod farm based in Ankara since 2007. Growing high-quality grass on our 60 acres of turf farms is a big operation.

We cut our harvest to order. We don’t have any extra turf just sitting around for months. We cut it, load it onto the trucks and get it to our customers right when they need it! When a visitor comes to one of our turf farms, they’ll see a nice, level surface of with healthy fields of grass growing out to the horizon.

To contact us by email , please send email to info@baskentrulocim.com

or call us through +90 533 407 91 20

Rulo çim üretimi

Biz sizin için rulo çim üretimi yapıyoruz..

Başkent Rulo Çim, en üstün teknolojik donanım ve altyapı ile Ankara’da doğal hazır rulo çim üretmektedir. Sizlere ihtiyacınız olan mükemmel hazır çim alanı sunabilmek için üretim alanlarımızda yıl boyunca bakım faaliyetlerimizi kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. Amacımız sizlere mükemmel dokulu, bakımlı ve sorunsuz rulo çimleri en hızlı şekilde ulaştırmaktır.

Yaygın olarak çim alanları oluşturmanın iki usulü vardır. Bunlardan birincisi tohumdan ekme suretiyle ikincisi de birçok avantaj ve yüksek kalitesi dikkate alındığında, en kolayı ve ekonomik olanı hazır rulo çim kalıplarıyla kaplamadır. Rulo çimin geleneksel tohum ekme yöntemine göre birçok avantaj ve üstünlüğü vardır .

Çim öncesi toprak hazırlığı hakkında bilgi almak için lütfen toprak hazırlığı sayfamızı ziyaret ediniz.

Ankara’da üretiyor olmamız sizlere hem doğru hazır çim çeşitlerinin sunulmasını hem de uygun nakliye ile ulaşmasını sağlıyor.

Hem soğuğa hem basılmaya dayanıklı dörtlü ve altılı karışım çim çeşitlerimiz mevcuttur. Ayrıca villa bahçelerine özel,  çok sık dokulu,   halı gibi rulo çim çeşitleri de üretmekteyiz.

Sipariş ettiğiniz gün çiminiz hazır…

Sertifikalı Tohum Kullanıyoruz

Ulusoy Tohumculuk sertifikalı tohumlarını kullanmaktayız

Başkent Rulo Çim, Ankara’da yaptığı üretiminin tamamında Ulusoy Tohumculuk ithal sertifikalı tohumları kullanmaktadır. Sertifikalı tohumlar size aldığınız çimin uluslararası standartlarda çimlenme ve saafiyet oranına sahip olduğunu garanti eder. İhtiyacınıza göre farklı hazır çim çeşitleri üretmekteytiz. Rulo çim fiyatları için bize 0312 441 11 38 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.